Meie muuseumides on turvaline!

 

SA Hiiumaa Arenduskeskus poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid. Märgist kannavad Pikk Maja ja Kassari muuseumimaja. 


Kandideeri SA Hiiumaa Muuseumid juhatuse liikmeks!

Sihtasutus Hiiumaa Muuseumid kuulutab välja avaliku konkursi Sihtasutuse Hiiumaa Muuseumid juhatuse liikme koha täitmiseks.  Dokumendid palume esitada hiljemalt 1. veebruaril 2022.


LEADER projekti näitus “Vaimne pärand Hiiumaa toodetes”

Alates 19. veebruarist on Pika Maja saalis üleval Hiiumaa Muuseumi poolt eest veetava LEADER projekti “Vaimne pärand Hiiumaa toodetes” raames valminud uusi Hiiumaa teemalisi tooteid.


Muuseumi hoonete korrastamine 2021. ja 2022. aastal

Muuseum ei ole mitte ainult tema kollektsioon ja näitused vaid ka kinnisvara, mis selle tarbeks vajalik on. Igal aastal remondib ja arendab sihtasutus oma hooneid. 2021. aasta suurima tööna võib nimetada sillutise ehitamist Pika Maja ette, tööd jätkuvad sooja saabudes. Hetkel on viimistlusremont ka Pika Maja ruumides ning 2021. aastal sai töid teostatud kõikides filiaalides.