Uus näitus Pikas Majas!

Nüüd on kõigil huvilistel erakordne võimalus teada saada, millega tegelevad Hiiumaa Muuseumi töötajad “PEALE TÖÖD JA ENNE ÖÖD”.

Hiiumaa Muuseumis töötab praegu 12 inimest ja kõigil on omad konkreetsed igapäevased tööülesanded. Mõnele on see piletite või suveniiride müümine, teisele projektikirjutamine, turundamine, museaalide kirjeldamine, pildistamine või näituste tegemine.

Peale tööd elame aga teistmoodi elu. Elu, kuhu mahuvad tegemised pere ning sõpradega, tööd aias ja majaehitusel, paadi või mootorratta kallal, mäng klaveril või kandlel, käsitöö ning keeleõpe, matkamine ja luuletamine.

Näitus “Peale tööd ja enne ööd” toob lühikeseks hetkeks rahva ette MEIE INIMESTE argielu parimad palad – meie harrastused, kired ja kutsumused.