Esmaspäevast, 11. maist oleme taas avatud!

Meil on suur rõõm teatada, et esmaspäevast, 11. maist oleme külastajatele taas avatud. Olete väga oodatud uudistama uusi väljapanekuid Pikas Majas ja taasavastama püsinäitust Kassari muuseumimajas.

Pikas Majas ootavad külastajaid kaks täiesti uut väljapanekut. “Mõis muuseumis” tutvustab mälestuste ja esemete kaudu ligi sada aastat tagasi lõppenud mõisaaega. Kunstinäitus “Aja ääres” toob aga vaataja ette valiku Liia Lüdig-Algvere eri aegadel loodud õlimaalidest.

Kassari muuseumimajas pakuvad avastamisrõõmu püsinäitus Hiiumaast ja hiidlastest “Elu saarel. Tuli, vesi, õhk, maa.” ning kappide avahoidla.

Peagi alustame ka kevadiste haridusprogrammidega ja sel korral teeme seda Pika Maja õuel. Kutsume väikesi gruppe (kuni 10 inimest) osalema programmis “Aja voolamine”, mille käigus õpitakse mõistma vahemaad aja hetkede vahel.

Järgime oma muuseumides kõiki Terviseameti juhtnööre ja eriolukorra reegleid, et saaksite end meie juures mugavalt ja turvaliselt tunda ning nautida kultuurset meelelahutust.

Kohtumiseni muuseumis!