Turvaline muuseumikülastus

Hea muuseumisõber!
Hiiumaa Muuseumi järgib kõikides oma tegevustes Kultuuriministeeriumi ja Terviseameti soovitusi, et muuseumikülastus oleks ohutu nii Sinu kui töötajate jaoks.


Vananaistesuvi Hiiumaal


Vananaistesuvi on kutsutud ellu selleks, et pakkuda põnevaid tegevusi sügisesel ajal ja milles on värvilise ning salapärase sügise omapärased võlud.
Hiiumaa Muuseumi Pika Maja ja Kassari muuseumimaja uksed on endiselt teile iga päev valla! Lisaks saavad toimuma põnevad ööekskursioonid R. Tobiase majamuuseumis koos Helgi Põlloga.
 
Võta aega endale ja sõbrale, tule ja lase end võluda!
www.vananaistesuvi.ee

Meie muuseumides on turvaline!

Meil on hea meel teatada, et Hiiumaa Muuseum on liitunud märgisega “SIIN ON TURVALINE”. Sellega kinnitame, et meie muuseumides järgitakse kõiki Terviseameti juhiseid ning meie juures on külastajate tervis hoitud!

Märgist kannavad Pikk Maja ja Kassari muuseumimaja.
 

Hiiumaa Muuseumi mängutoad kutsuvad avastama!

Pikas Majas on koos kalandusnäitusega avatud Hiiumaa toredaim mängutuba, kus lapsed saavad nii paadis istuda kui ka köögis kala praadida, laevukest voltida, sõlmede tegemist õppida, kastmõrda ehitada, aga ka niisama nukkudega mängida või joonistada. 

Kassari muuseumimajas saavad kõik väikesed teadmishimulised muuseumisõbrad end proovile panna „4 elemendi õmbluskojas“, kus saab ise katsetada ürgelementide (tuli, vesi, õhk, maa) toimimist ning seeläbi ennast „siduda, lõimida, õmmelda kokku“ Hiiumaa kui saarega ja muuseumi püsinäitusega.