Viimased uudised

Toidu- ja kunstinädal Pikas Majas

14.–22. septembril 2019 tähistab Hiiumaa suve lõppu ja sügise algust “Toidu- ja kunstinädalaga”. Ootamas on põnevad kohtumised saare oma inimestega. Avatud on töötoad ja näitused üle Hiiumaa ning kohalikud restoranid ja majutuskohad on pungil eripakkumistest. 

Millegi vana ja millegi uuega läheb suvest sügisesse ka Hiiumaa Muuseum.

16. septembril kell 16.30 toimub Pikas Majas Hiiumaa tuulelippude näituse “Tuulega silmitsi” lõpetamine, kus ettekandega esineb muuseumi teadusdirektor ja näituse kuraator Helgi Põllo.

20. septembril kell 14.00 avame pidulikult Pika Maja teise korruse galeriil puutöömeistri Meelis Kihulase näituse “Puud ja inimesed”. Kohal on ka näituse autor.

Üritustel osalemine kõigile tasuta!

Olete väga oodatud!

 


Uued lahtiolekuajad Hiiumaa Muuseumis

Alates 1. septembrist läksid Mihkli talumuuseum ja Rudolf Tobiase majamuuseum väikesele talvisele puhkusele. Kel aga soovi külastada muuseume ka aasta külmemal ajal, siis võtke ühendust:
info@hiiumaamuuseum.ee või 4632091

Hea uudis on see, et veel septembris on Kassari muuseumimaja ja Pikk Maja külastamiseks avatud IGA PÄEV!

Kassaris saab tutvuda Hiiumaa ajalooga näitusel “Elu saarel. Tuli, vesi, õhk, maa.” ja piiluda veidi muuseumi varasalve –  avatud kappide hoidlasse.

Pikas Majas on kuni 17. septembrini avatud näitus Hiiumaa tuulelippudest “Tuulega silmitsi”. Väljapanekud “Kaljo Põllu 85” ja “Nähtamatu juubilar – Kärdla kalevivabrik 190” jäävad huvilistele vaatamiseks ja uurimiseks aasta lõpuni.

Kohtumiseni muuseumis!